www.natuurarts.nl
U bevindt zich hier: Startpagina » Artikelen » GezondNu columns 2011

GezondNu columns 2011

Psoriasis, meer vis, minder bier Column verschenen in het maandblad GezondNu over voeding bij psoriasis en de psorinovo therapie
Glucosamine werkt wel Ondanks alle commotie over onderzoek waaruit bleek dat Glucosamine niet zoveel doet, zijn er toch genoeg redenen om gebruik te blijven aanmoedigen.
Zink Zink, een essentieel mineraal voor gezonde vaten, balans in de hormoonhuishouding, stabiele bloedsuiker en betere afweer.
Oerdieet / Paleodieet / Terug naar af? Onze huidige voeding geeft vele klachten. Terug naar de oervoeding kan soms helpen.
Trage schildklier. Alleen lab. waarden zegt niet genoeg. Waar wordt u warm van?
Candida. Een gist of schimmel die we liever niet in onze darmen hebben. Natuurlijke middelen tegen gisten / schimmels.
De zon in. Vitamine D3 is van groot belang ! Minder smeren met die zonnebrandcrème.
Lithium, voor een betere stemming en een langer leven Zat het nog maar in 7-UP
Eet als een aap (veel rauwkost en vezelrijk) Zie ook Oerdieet. Toch een beetje terug naar af.
Voordelen van soja Soja verlaagt cholesterol en is een sterk middel tegen kanker
En als voorafje een koolsalade Vul je maag met rauwe kool: minder calorieën en een vol gevoel. Sap uit kool herstelt maagzweren en remt ontstekingen.
Tarwegras Het gelijk van Ann Wigmore. Tarwegrassap is een natuurlijk antibioticum, rijk aan antioxidanten en vermindert bijwerkingen van chemotherapie